17 Липня 2015
Сезонні роботи в серпні: підживлення плодових дерев. Відео

Підживлення плодових дерев є досить важливим процесом у догляді за рослинами. Це сприяє поліпшенню вегетаційного процесу та збільшенню врожаю. Вносити добрива для плодових дерев треба орієнтуючись на фази розвитку рослин щорічно.З середини серпня по середину вересня, в період завершення росту пагонів, для кращого визрівання деревини і сприятливої зимівлі потрібно підгодувати пагони і кореневі системи плодових дерев.

Щоб правильно підгодувати плодові дерева, необхідно зробити навколо стовбура рослини канавки. Їх копають навколо крони дерева, ближче до стовбура на 25-40 см. Найбільш ефективним є підживлення в рідкому вигляді, тобто з водою. Так воно зможе рівномірно розподілитися по всьому корені дерева і краще засвоїтися, що сприятиме гарному росту. Добрива, що містять багато азоту, в кінці літа і на початку осені вносити не можна, оскільки погіршується визрівання деревини.

Літнє підживлення плодових дерев

Влітку дерева підгодовують з метою насиченням саду азотом і мікроелементами, яких не вистачає рослині. Найкраще підгодовувати листя плодових дерев. Вони швидше, ніж коренева система вбирають в себе всі поживні речовини. Але слід правильно визначати пропорції добрив, щоб не було опіків листя, це може тільки погіршити стан дерева, так кожне дерево потребує різного підживлення.

Для персика, кращою підгодівлею в кінці літа, на початку осені буде внесення в пристовбурні кола фосфорних і калійних добрив. Ні в якому разі не можна вносити азот в кінці літа, так як рослина не перейде в сплячку вчасно і замерзне. Також добре буде внести золу, або повністю перепрілий гній.

Грушу дозволяється підгодувати азотом ще наприкінці серпня, а потім вже потрібно вносити мінеральні добрива, які не містять азоту, рекомендується внести золу в пристовбурні кола, на глибину 10 см, з розрахунку по 150г. на одне дерево. Але якщо у Вас молоде дерево, то перші кілька років воно не потребує живлення, йому вистачає мінералів, які були закладені при посадці.

W-F-Spreading-300x225 Яблуню краще підгодовувати в кінці серпня - початку вересня комплексними мінеральними добривами, при цьому розвести їх водою і вносити в пристовбурні кола, дотримуючись інструкції на упаковці.

Абрикос в кінці літа підгодовують органікою, а з початком осені краще внести мінеральні добрива. Рослина потребує калію та фосфору, й так само кальцію. Перші містяться у великій кількості в попелі, а кальцій в крейді. Так само можна купити комплексне мінеральне добриво з вмістом цих елементів.

Вишню дуже важливо підгодовувати після плодоношення, наприкінці літа, насичення корисними мінералами, такими як калій, фосфор і кальцій. Дуже добре добрива вносити в рідкому вигляді або під перекопування в пристовбурні кола. Все залежить від вологості ґрунту. Якщо ґрунт сухий, то перевагу потрібно віддавати рідким добривам. Так само вишня не любить кислотних ґрунтів, тому в цей період слід провести вапнування ґрунту.


Дивитися всі новини