Діючі акції в садовому центрі Greensad

Знижки на рослини і товари в садовому центрі Greensad

Шановні відвідувачі сайту інтернет магазину рослин і товарів для саду Greensad, ми цінуємо постійних клієнтів і у нас діє спеціальна заохочувальна акція для нових клієнтів!

Зроби замовлення та отримай картку в подарунок!

green_save_card.jpgКожен клієнт після першої покупки вправі отримати дисконтну картку постійного клієнта, яка дає можливість купувати товари і рослини в нашому інтернет магазині з постійною знижкою в 5% + унікальні дисконтні умови в святкові дні та інші спеціальні акції для постійних клієнтів.

Звертаємо Вашу увагу, що картка знижки може бути видана після першого замовлення, без обмежень на певну суму замовлення. Обов'язковою умовою отримання картки є залишити свої контактні дані менеджеру (ПІБ, телефон, e-mail, дату народження).

Ми дуже цінуємо постійних клієнтів і будемо раді тому, якщо Ви приєднаєтеся до їх числа!

Бонус-Плюс

При здійсненні покупки беспосередньо в садовому центрі в с.Мила чи за адерсою Заболотного, 37 можна отримати знижку за програмою "Бонус-плюс" від Приват банку. Для цього вам потрібно розраховуватися карточкою Приват банку через спеціальний термінал в нашому садовому центрі. Знижка за програмою "Бонус-плюс" складає 5%.

Отримай максимальну знижку з карткою постійного клієнта + "бонус-плюс"

Підкреслюємо, що знижки по дисконтним програмам постійного клієнта та "бонус-плюс" можуть сумуватися, тому ви можете розраховувати на хорошу роздрібну знижку при покупці в садовому центрі з карткою постійного клієнта та банківською карткою Приват банка "бонус-плюс".СЦ Greensad с. Підбірці