Нас рекомендують
Наша команда
Тетяна Буряк
Керівник
інтернет-магазину
Анна Буряковська
Керівник відділу ландшафтних послуг в с. Мила
Олександр Свириденко
Керівник напрямку з
вирощування рослин

Садовий центр Greensad

Про нас

Компанія Greensad створена , як інтернет-магазин рослин і садовий центр, в 2011 році. Працюємо більше 5 років, весь цей час ми стрімко розвивалися і зараз пропонуємо повний комплекс рослин і послуг: від вирощування рослин до їх реалізації, висадки на об'єктах і подальшого сервісу.

Я, як засновник Компанії, бачу місію Компанії "Грінсад" в розвитку культури озеленення в Україні. Ми прагнемо вирощувати рослини на своїх розсадниках в великій кількості і пропонувати своїм клієнтам кращу ціну (в садовому центрі + інтернет-магазині рослин).

У Компанії Greensad працює до 100 співробітників і, якщо Ви хочете приєднатися до нашої команди - заходьте в розділ "Вакансії".

Ми на 100% впевнені в якості нашої продукції. В наших садових центрах і онлайн магазині можна купити рослини з гарантією приживлюваності.

Понад 65% клієнтів Компанії Greensad проживають в Києві, 35% - це жителі інших міст України (переважно: Дніпро, Одеса, Львів, Харків).

Нашими клієнтами вже стали понад 30 000 людей і організацій - це приватні покупці, будівельні компанії і ЖК, державні організації та комунальні зеленгоспи, корпоративні клієнти, ландшафтні дизайнери та архітектори.

СЦ Greensad с. Мила

Києво-Святошинський район,

с. Мила, вул. Комарова, 91

Київ: (044) 232-94-01
Україна: (067) 480-85-02