moneyurl.jpgСадовий центр «Greensad» згідно з чинним законодавством зобов'язується прийняти товар назад або повернути гроші якщо він Вам не підійшов протягом 14 днів з моменту покупки.  Це означає, що якщо Вами був куплений у нас товар, який протягом 14 днів не використовувався і Ви хочете його повернути - ми його зобов'язуємося прийняти.

Якщо мова йде про рослини, то Ви повинні розуміти, що тут є особливості транспортування та догляду за ними протягом періоду після покупки. Тому в разі недотримання певних умов ми не зобов'язані приймати рослини на повернення. Просимо це враховувати і розуміти при купівлі рослин.

У випадку якщо у Вас є можливість приїхати до нас в садовий центр, просимо попередити про приїзд, щоб ми підготували інший товар на обмін або гроші.

Якщо Ви хочете замовити виїзд кур'єра для повернення товару або відправити товар службою перевезення з інших регіонів України, будь ласка, напишіть нам на e-mail info@greensad.ua Ваше ім'я, телефон, номер і дату замовлення, № декларації відправленого товару на повернення (для відправлень з інших міст України) і причину повернення.