Статті
01
Травня
2018
Весна - один з кращих і найбільш підходящих періодів для посадки саджанців троянд. На відміну від осінньої посадки, посадка троянд навесні більш надійна, так як немає ризику, що рослина не встигне вкоренитися

Посадку саджанців троянд навесні слід починати тільки після ґрунтовного прогрівання грунту до 8-10 ° С. Найкраще це зробити в квітні - на початку травня. Рання посадка навесні дає можливість максимально вкоренитися троянді, стимулювати сплячі бруньки до активного розвитку. При більш пізній посадці рослина буде дуже повільно розвиватися і в перший рік зацвіте дуже бідно.
Читати повністю
16
Квітня
2018
Правильна обробка саду навесні допоможе позбутися від шкідників, які восени сховалися в корі дерева і в його пристовбурному колі. Ця важливий етап в догляді, від якого буде залежати Ваш майбутній урожай.
Читати повністю
26
Березня
2018
Рослини з жарких країн здаються нам вразливими і крихкими. Вважається, що таким «далеких гостей» не можна поміщати у відкритий грунт. Це так, але є і дивовижнnq виняток - опунція (кактус садовий зимостійкий).
Читати повністю
12
Березня
2018
З настанням холодів, коли листя вже давно опало, а температура знижується кожен день, саду потрібна особлива увага. Догляд за плодовими деревами взимку вимагає чіткості та досвіду.

Ми коротко розповімо про основні правила, які допоможуть плодовим деревам та іншим рослинам добре перенести холодні місяці. Використовуйте наші поради, і наступний літній сад порадує вас.
Читати повністю
05
Березня
2018
Щоб дерева і чагарники нормально розвивалися і добре росли, необхідний правильний догляд за кореневою системою. Для цього ділянка навколо рослини повинна бути доглянутою.

У статті ми розповімо, як оформити пристовбурні круги у дерев.
Читати повністю
29
Вересня
2016

Соблюдая основные правила осенней посадки, Вы поможете кустам роз укоренится перед наступлением холодов.

Не бойтесь сажать розы осенью, результат не заставит себя ждать. И уже этой весной Ваш участок превратится в прекрасный розарий.


Читати повністю
25
Серпня
2016

Ось і закінчився урожай полуниці. Зрозуміло, що після рясного плодоношення кущі ослабли. І наше завдання, допомогти їм закласти хороші пагони, які дадуть вам в наступному році солодкі та великі ягоди. А найголовніше, потрібно дати їй сили перенести суворі, зимові морози.

Читати повністю
18
Серпня
2016

«Бонсай» -  переводится с японского языка как «растение, растущее в мелкой посудине». 

Вы можете как купить, так и попробовать вырастить дерево самостоятельно. Миниатюрные копии деревьев выращивают из обыкновенных семян или черенков. Если при этом, солюдать все правила ухода за растением, то оно способно прожить не одну сотню лет.

Посадив на своем участке бонсай, ваш сад станет предметом восхищения для вас и ваших гостей. Но вам нужно понимать, что такому растению требуется постоянный уход, а вам много терпения. 

Читати повністю
04
Серпня
2016

Август - это месяц, который дает нам особые плоды. Наступило время собирать урожай: яблоки, груши, абрикосы, сливы, персики - будут радовать нас весь месяц! Почему бы не взять от августа все возможное, ведь мы так долго выращивали наш плодовый сад.

Но это совсем не значит, что конец лета - это период, когда нужно только наслаждаться плодами. Деревьям также нужен особый уход, внимание и подготовка к зиме.


Читати повністю