17 Липня 2012
Шкідники хвойних дерев

Тля

Існують безліч різних противних і мерзенних шкідників, але сама злісна це тля! Вона нещадно знищує хвойні рослина!

Потомство попелиці розвивається в утворився (завбільшки з вишню) шішкообразние нарости (Галле) на смереках, викликана слиною заплідненої самкою. У серпні з галлів з'являтися крилате потомство, яке прилітає на модрину, і смокчуть її соки. Тля покрита білим волокнистим виділенням і виглядають як пухнастий наліт. Зимують під корою і наступної зими, так само відкладуть яйця, з яких вилетять знову крилаті особини.

Як позбутися?

Що б зменшить шкоду хвойним рослинам, потрібно обривати галли. Модрину обприскують мінеральним маслом, яке позбавляє від воскових волокон.

Зелена ялинова тля

Ще один шкідник, який виділяє токсичну для рослин слину, після чого голки жовтіють і опадають. Облисіння починається зі ствола, в кращому випадку здоровими залишаться тільки травневі, молоді пагони. Якщо потрясти гілки, розстеливши під ялиною білу тканину, можна обчислити чи є на ній маленькі зелені комахи з червоними очима. Це працює вранці, коли попелиця сонна, не рухлива і до того ж температура повітря низька. Після м'якої зими, зелена тля особливо активна в розмноженні.

Як позбутися?

Потрібно обприскувати системними інсектицидами, наприклад «фастак».

 1332232935_mozhzhevelnikovaya-schitovkavjun_smolilschikтля-на-сосне

побеговьюна сосновий

Якщо ви помітили засохлі нирки або викривлення пагонів, майте на увазі, Вас атакує побеговьюн. Це не великі метелики з сімейства листокруток, личинки яких проникають у молоді пагони. Якщо пошкоджень не багато їх видаляють і спалюють.

Як позбутися?

Якщо ж вони масово напали на Вашого опікуна, обприскуйте препаратом «фастак».

мінуюча міль-пістрянка

Навесні буріють листя на кипарисі і туї? Відмерли верхівки пагонів? Це явна ознака того, що в них завелася мінуюча міль-пістрянка. Щоб не допускати розмноження метеликів, уражені хвойні рослини з кінця червня по липень, з проміжком у 8 днів обробляють препаратами, що містять піретроїдами.

Як позбутися?

Потрібно підгодовувати препаратами і бальзамами для хвойний рослин.

Потрібно створити умова для життя комах, які знищують шкідників, аджеголовним помічником у боротьбі зі шкідниками буде сама природа, для цього потрібно створити умови для життя птахів, їжаків, ящірок, жаб, жаб, мурашок.

Хороший не дозволить шкідників знищити їх! Бережіть свій сад і він не залишиться перед Вами в боргу!


Дивитися всі новини