Упаковка рослин з доставкою по Києву та Україні

upakovka_rozПри доставці по Києву та Україні дуже важливим є якісна упаковка рослин перед відправкою. Від якості упаковки рослин залежить найважливіше - в якому вигляді їх довезуть до Вас. Ми намагаємося максимально якісно упаковувати Ваші рослини перед відправкою.

Упаковка рослин для відправки по Києву та Україні - це трудомісткий і витратний процес,  з часом ми прийшли до того , що хороша упаковка коштує чималих грошей. Для простоти підрахунку ми вивели середню вартість упаковки рослин, яка становить 5% від вартості замовлених рослин.

При оформленні замовлення з доставкою рослин по Києву та Україні зверніть увагу , що Вам автоматично буде підрахована вартість їх упаковки для доставки службами перевезень.

Важливо! При замовленні великих рослин або рослин на суму більше 3000 грн зазвичай доставка здійснюється замовленням попутного транспорту , в такому випадку можна гарантувати якісну доставку рослин навіть без спеціальної упаковки і відповідно без додаткових витрат. Зверніть увагу, що на упаковці можна заощадити, роблячи більші замовлення.

Найближчим часом ми розробимо кілька видів спеціальних коробок для упаковки різних видів саджанців, що зробить доставку рослин ще більш якісною.

Послуга упаковки рахується для таких видів доставки: Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Міст Експрес.

Послуга упаковки не рахується при замовленні доставки через попутний транспорт (у такому випадку ми маємо можливість завантажити Ваші рослини самостійно в конкретний вантажний автомобіль, в такому випадку гарантированна якісна доставка без спеціальної упаковки).

Пропонуємо Вашій увагу короткий відео-ролик, в якому ми покажемо процес і спосіб упаковки рослин: