Статті
01
Травня
2018
Весна - один з кращих і найбільш підходящих періодів для посадки саджанців троянд. На відміну від осінньої посадки, посадка троянд навесні більш надійна, так як немає ризику, що рослина не встигне вкоренитися

Посадку саджанців троянд навесні слід починати тільки після ґрунтовного прогрівання грунту до 8-10 ° С. Найкраще це зробити в квітні - на початку травня. Рання посадка навесні дає можливість максимально вкоренитися троянді, стимулювати сплячі бруньки до активного розвитку. При більш пізній посадці рослина буде дуже повільно розвиватися і в перший рік зацвіте дуже бідно.
Читати повністю
16
Квітня
2018
Правильна обробка саду навесні допоможе позбутися від шкідників, які восени сховалися в корі дерева і в його пристовбурному колі. Ця важливий етап в догляді, від якого буде залежати Ваш майбутній урожай.
Читати повністю
26
Березня
2018
Рослини з жарких країн здаються нам вразливими і крихкими. Вважається, що таким «далеких гостей» не можна поміщати у відкритий грунт. Це так, але є і дивовижнnq виняток - опунція (кактус садовий зимостійкий).
Читати повністю
19
Березня
2018
Прикрасити квітник, внести в його оформлення нотки свіжості і вишуканості допоможуть прекрасні троянди. Незмінна цариця саду буде довго радувати око за умови її правильного підбору, посадки, а також якісного догляду.
Читати повністю
12
Березня
2018
З настанням холодів, коли листя вже давно опало, а температура знижується кожен день, саду потрібна особлива увага. Догляд за плодовими деревами взимку вимагає чіткості та досвіду.

Ми коротко розповімо про основні правила, які допоможуть плодовим деревам та іншим рослинам добре перенести холодні місяці. Використовуйте наші поради, і наступний літній сад порадує вас.
Читати повністю
05
Березня
2018
Щоб дерева і чагарники нормально розвивалися і добре росли, необхідний правильний догляд за кореневою системою. Для цього ділянка навколо рослини повинна бути доглянутою.

У статті ми розповімо, як оформити пристовбурні круги у дерев.
Читати повністю
11
Вересня
2017

Туя Смарагд: посадка і догляд

Для прикраси присадибної ділянки застосовують садові скульптури або ландшафтні композиції. Їх можна створити за допомогою унікального за красою рослини - туї. Вона здатна стати не тільки прикрасою, але і відмінно очистити атмосферу, іонізованого її.

Читати повністю
29
Вересня
2016

Соблюдая основные правила осенней посадки, Вы поможете кустам роз укоренится перед наступлением холодов.

Не бойтесь сажать розы осенью, результат не заставит себя ждать. И уже этой весной Ваш участок превратится в прекрасный розарий.


Читати повністю
08
Вересня
2016

Превратить обычный огород в красивую зону отдыха можно. Грамотное освещение, красочные растения и каменные сооружения позволяют участку выглядеть живописно и ярко.

Советуем Вам последовать опыту садоводов из Европы, которые в оформлении сада используют вереск обыкновенный - невысокое многолетнее растение, которое достигает размеров до 50-70 см. Так как на протяжении всей осени, вереск украшает участок своей яркой и разноцветной листвой.

Читати повністю