Статті
11
Вересня
2017

Туя Смарагд: посадка і догляд

Для прикраси присадибної ділянки застосовують садові скульптури або ландшафтні композиції. Їх можна створити за допомогою унікального за красою рослини - туї. Вона здатна стати не тільки прикрасою, але і відмінно очистити атмосферу, іонізованого її.

Читати повністю
29
Вересня
2016

Соблюдая основные правила осенней посадки, Вы поможете кустам роз укоренится перед наступлением холодов.

Не бойтесь сажать розы осенью, результат не заставит себя ждать. И уже этой весной Ваш участок превратится в прекрасный розарий.


Читати повністю
08
Вересня
2016

Превратить обычный огород в красивую зону отдыха можно. Грамотное освещение, красочные растения и каменные сооружения позволяют участку выглядеть живописно и ярко.

Советуем Вам последовать опыту садоводов из Европы, которые в оформлении сада используют вереск обыкновенный - невысокое многолетнее растение, которое достигает размеров до 50-70 см. Так как на протяжении всей осени, вереск украшает участок своей яркой и разноцветной листвой.

Читати повністю
25
Серпня
2016

Ось і закінчився урожай полуниці. Зрозуміло, що після рясного плодоношення кущі ослабли. І наше завдання, допомогти їм закласти хороші пагони, які дадуть вам в наступному році солодкі та великі ягоди. А найголовніше, потрібно дати їй сили перенести суворі, зимові морози.

Читати повністю
18
Серпня
2016

«Бонсай» -  переводится с японского языка как «растение, растущее в мелкой посудине». 

Вы можете как купить, так и попробовать вырастить дерево самостоятельно. Миниатюрные копии деревьев выращивают из обыкновенных семян или черенков. Если при этом, солюдать все правила ухода за растением, то оно способно прожить не одну сотню лет.

Посадив на своем участке бонсай, ваш сад станет предметом восхищения для вас и ваших гостей. Но вам нужно понимать, что такому растению требуется постоянный уход, а вам много терпения. 

Читати повністю
04
Серпня
2016

Август - это месяц, который дает нам особые плоды. Наступило время собирать урожай: яблоки, груши, абрикосы, сливы, персики - будут радовать нас весь месяц! Почему бы не взять от августа все возможное, ведь мы так долго выращивали наш плодовый сад.

Но это совсем не значит, что конец лета - это период, когда нужно только наслаждаться плодами. Деревьям также нужен особый уход, внимание и подготовка к зиме.


Читати повністю
28
Липня
2016

Більшість любителів затишку і зелені в будинку, просто не мають можливості постійно доглядати за своїми рослинами. У цій статті ми розповімо Вам про альтернативний і дуже цікавий варіант озеленення.

Ви чули коли-небудь про живі стіни з моху? Це абсолютно нова тенденція в дизайні інтер'єру, яка зближує Вас з навколишнім світом. Головною перевагою такої стіни є унікальність і ефектність. Уявіть тільки, яка атмосфера природи пануватиме у Вашому домі.

Читати повністю
19
Липня
2016

Ваші рослини стали тьмяними, листя ростуть дрібні, квіти розпускаються слабо - це вірна ознака того, що рослини потребують підживлення. Декоративним чагарникам також, як і всім іншим рослинам потрібні мінеральні речовини для нормальної життєдіяльності.

Читати повністю
06
Липня
2016

Недостатня кількість сонячних променів може вплинути на вирощування винограду. Але ж хочеться бачити у себе на ділянці гарний і плідний виноградник.

Середина літа - це період, коли виноград потребуэ особливого догляду, який ще називають "зеленими операціями", тобто видалення зелених частин рослини в період її розвитку.

У цій статті ми зібрали всю необхідну інформацію по догляду за виноградом і поділимося з Вами основними прийомами, які допоможуть дозріванню ягід і поліпшать умови боротьби з хворобами рослини.

Читати повністю