Кращі умови для ландшафтних дизайнерів і оптових клієнтів!

Заробляйте з нами більше!

groshi_partner.jpg

  • Ви робите хороші продажі садовим центрам, але не отримуєте гідну винагороду?
  • Хочете заробляти не тільки на проектах і ескізах, а й на рослинах?
  • Давно в пошуках гарного і надійного партнера серед розплідників і садових центрів?

У двох словах про нас ...

Компанія «ГрінСад» є спеціалізованою компанією з обслуговування оптових клієнтів. Сьогодні з нами співпрацюють понад 5000 клієнтів по всій Україні. Серед наших клієнтів: ландшафтні дизайнери, садові центри, флористичні студії, інтернет - магазини, національні мережі, регіональні дистриб'ютори.

Багаторічний досвід в сфері оптових поставок, власний розплідник, налагоджені зв'язки з лідерами галузі, ексклюзивні поставки рослин від Європейських виробників - все це дозволяє створити нам комфортний сервіс для оптових покупців.

Ми відрізняємося від більшості «старих» садових центрів своєю якістю підходу до роботи, конкурентними цінами і хорошим сервісом.

Ми цінуємо роботу з ландшафтнимі дизайнерами!

Я, як директор, садового центру Greensad, розумію і ціную непросту працю ландшафтних дизайнерів. Дуже часто саме завдяки Вам ми: піднімаємо продажу в сезон, отримуємо великі замовлення на озеленення, розвиваємося як прогресивний садовий центр.

Ми дуже дорожимо співпрацею з ландшафтними дизайнерами і розуміємо цінність наших дружних партнерських відносин. Працюючи з садовим центром Greensad, Ви можете бути впевнені, що Вам приділять максимальну кількість часу, уваги і постараються допомогти в будь-якому питанні.

Ми забезпечуємо допомогу в організації відвантажень і формуванні замовлень.

Чому ландшафтним дизайнерам подобатися працювати з нами?

like_partner.jpg

Погодьтеся, що завжди подобається працювати з тими людьми, які хочуть працювати і зацікавлені в такій роботі? Ми хочемо і зацікавлені працювати з Вами, тому ми докладемо максимум зусиль, щоб Вам теж сподобалося бути партнером садового центру Greensad.

Вам часто доводиться багато часу витрачати на переговори і консультації клієнта про рослини, благоустрої, давати купу безкоштовних рад ... а в результаті Вам оплачують тільки роботу зі створення проекту ландшафтного дизайну, а рослини купують в якомусь, іноді «Не вашому» садовому центрі. Вважаємо такий підхід кардинально несправедливим, тому пропонуємо Вам заробляти більше разом з нами.

Умови співпраці для ландшафтних дизайнерів:

  • отримуєте в подарунок особисту дисконтну картку, яка дає можливість купувати рослини зі знижкою (розмір знижки обговорюється при зустрічі з менеджером в садовому центрі). Картка видається після особистого знайомства в нашому садовому центрі;
  • бонус за накопичувальною системою знижок, налічується по результату продажів за сезон;
  • ніяких мінімальних сум замовлення і зобов'язань з Вашого боку, замовляйте і купуйте стільки - скільки Вам потрібно для конкретного клієнта;
  • додатковий бонус за залучення клієнтів на роботи зі створення автоматичного поливу, газону, благоустрою, догляду за садом. Якщо Ви такими роботами самі не займаєтеся - рекомендуйте нас і отримуйте свою винагороду;
  • за Вами закріплюється особистий менеджер, до якого завжди можна звернутися з цікавить питання;
  • можливість повернути рослини, які не підійшли клієнту назад в садовий центр.

Які рослини є в садовому центрі Greensad?

Однією з істотних переваг садового центру Greensad є те, що ми маємо свій садовий центр і розплідник, тому можемо запропонувати широкий вибір різних рослин для ландшафтних дизайнерів. 

Каталог растений

В асортименті наших рослин ви знайдете: хвойні дерева і кущі, декоративні рослини, листяні дерева, рослини великого (великі дерева для озеленення), плодові дерева і чагарники, листяні і квітучі чагарники, багаторічні і в'юнкі рослини.

Мене зацікавило стати Вашим партнером. Що потрібно робити?

Домовитися про роботу з нами досить просто. 

Для домовленості про зустріч телефонуйте: (067) 446-75-48

Команда оптового відділу 

tkachuk.jpg bondar.jpg klochkovskaya.jpg

Ткачук Анна

Бондар Ірина

Клочківська Вероніка

Керівник відділу
(093) 641-07-65

Менеджер по роботі
з VIP клієнтами
(067) 829-48-52

Менеджер по роботі
з VIP клієнтами
(067) 326-48-22

СЦ Greensad с. Мила

Києво-Святошинський район,

с. Мила, вул. Комарова, 91

СЦ Greensad ТРЦ ArtMall

м. Київ, вул. Заболотного, 37

(проїзд через парковку ТЦ ArtMall)

Офіс Greensad

Україна, м. Київ

вул. Провіантська, 3

Київ: (044) 232-94-01
Україна: (067) 480-85-02