Вирощування рослин та розсадник

Вирощування рослин Greensad

"Greensad"- молода компанія, яка розвивається і завойовує місце на ринку з великою швидкістю.

В даний момент ми вирощуємо рослини на територіях Садових центрів загальною площею 3 га. Крім цього, ми займаємося дорощуванням рослин в контейнерах і у відкритому ґрунті, з гарантією відповідності ціни та якості.


rassadnik-greensad1.jpg  rassadnik-greensad2.jpg rassadnik-greensad3.jpg

rassadnik-greensad4.jpg

rassadnik-greensad5.jpg

rassadnik-greensad6.jpg

Alexandr.jpg

Керівник напрямку вирощування рослин. Олександр має аграрну освіту. Під його керівництвом працює понад 30 осіб.


Крім вирощування рослин в Садовому центрі "Greensad", наші партнерські розплідники з усієї України та Європи вирощують рослини виходячи з наших побажань і потреб.

Наш відповідальний підхід до вирощування саджанців і співробітництво з провідними розплідниками, дозволяє запропонувати Вам чесну ціну за якісні рослини.


Розсадник SAD.ua


Sad.ua один з найбільших і дорослих розсадників на території України. Розсадник заснований в 1984 році, а його площа становить 16 га , що дозволяє розмістити 320 000 рослин.

Розсадник Sad.ua спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі хвойних і листяних рослин, без посередників. В асортименті Ви знайдете хвойні рослини від 0,3 м до 5 м, серед них - туя, ялиця, сосна, кипарисовик та ялівець. А також, листяні дерева, які спеціально вирощені для озеленення міст, серед них - липа пірамідальна, кулястий клен, куляста катальпа, клен червонолистий, береза ​​повисла, каштан червоний, слива червонолиста і різні сорти сакури.

Завдяки багаторічному досвіду і налагодженим відносинам з кращими європейськими розсадниками, рослини в Sad.ua представлені за цінами виробника.

Розсадник sad.ua Розсадник sad.ua 2 Розсадник sad.ua 3

Розсадник sad.ua 4

Розсадник sad.ua 5

Розсадник sad.ua 6

Розсадник sad.ua 7
СЦ Greensad с. Мила

Києво-Святошинський район,

с. Мила, вул. Комарова, 91

Київ: (044) 232-94-01
Україна: (067) 480-85-02