Доставка по Києву і області

Мінімальне замовлення з доставкою рослин і товарів по Києву і області - від 400 грн.

Вартість доставки. Існують декілька варіантів доставки товарів і рослин по Києву в залежності від ваги і об'єму замовлення:
 • замовлення від 10 кг до 30 кг по Києву доставляються кур'єрами, вартість доставки - 140 грн;
 • замовлення від 30 кг до 75 кг по Києву доставляються на автомобілях, вартість доставки - 230 грн.
 • замовлення від 75кг до 100 кг по Києву доставляються на автомобілях, вартість доставки - 300 грн.
 • доставка в суботу, неділю, понеділок і святкові дні розраховується індивідуально і може відрізнятися від стандартних тарифів.
 • замовлення від 100 кг до 200 кг по передмістю Києва доставляються на автомобілях, подача машини 140 грн. (плюс нараховується за тарифом 8 грн / км від садового центру з с. Мила); але не перевищуючи 90 км. Від 90 доставка буде здійснюватися по 8,50 грн за 1 кілометр.
 • замовлення понад 200 кг по Києву та передмістю доставляються по індивідуальним тарифам.

Безкоштовно доставляємо:

 • по Києву замовлення до 75 кг на суму від 2500 грн доставляємо безкоштовно!
 • по передмістю Києва (на відстань до 30 км від садового центру) замовлення до 150 кг на суму від 4000 грн доставляємо безкоштовно!
 • замовлення вагою більше 200 кг (великогабаритні) в незалежності від суми замовлення доставляємо на платній основі за індивідуальними тарифами.

Термін доставки. Замовлення буде відправлено протягом 2-5 робочих днів (більш точно узгодити дату і час доставки можна з менеджером).

Замовлення рослин по Києву та області надійно упаковуються перед відправкою, послуга упаковки рослин коштує 5% від їх вартості.

Детальніше читайте в розділі - упаковка рослин.

Пам'ятайте, що замовлення завжди можна забрати самовивозом з садового центру Greensad в с. Мила (карта проїзду в контактах).

ВАЖЛИВО. Розвантаження та підйом на поверх не входять в вартість доставки. При необхідності в даній послузі потрібно вказати дану інформацію в коментарях до замовлення. Тариф в даному випадку розраховується індивідуально та повідомляється менеджером після обробки замовлення.

Доставка по Україні

Ми ретельно пакуємо рослини і товари для надійної доставки по Україні. Якщо Ви хочете замовити багато рослин - замовте індивідуальну доставку для максимальної надійності!

Мінімальне замовлення з доставкою рослин по Україні -від 400 грн.

Товари по Україні ми можемо відправити накладним платежем.

Рослини по Україні ми відправляємо лише з передплатою.

Чому замовлення рослин по Україні можливі лише з передплатою? Ми не раз зіштовхувалися з тим, що частина клієнтів з різних причин не забирають відправлені їм замовлення на живі рослини, і можете тільки уявити, в якому вигляді ми отримуємо незабрані посилки назад. Вважаємо, що якщо клієнт робить передплату, для нього є дійсно важливим отримати замовлені рослини. Гарантуємо, що у разі, якщо рослини або товари Вам не підійшли - Ви можете оформити в службі доставки повернення і отримати назад зроблену передплату.

Як робити передплату замовлення по Україні і які вигоди можна отримати від цього?

Є такі способи передплати  замовлення по Україні: передплата на карту ПриватБанку (можна зробити в терміналі або відділенні ПриватБанку, комісія 0%), онлайн-оплати (webmoney, кредитною карткою), безготівкова передплата на розрахунковий рахунок.

Основна перевага при передплаті - це можливість оплачувати суму замовлення без комісії. Зазвичай, при оплаті на місці отримання посилки в службі доставки, Ви додатково сплачуєте 2-3% комісії від суми + 15 грн. за конверт для передачі грошей.

У випадку передплати - ніяких комісій і додаткових платежів.

Відправка рослин влітку! Ви повинні розуміти, що, при замовленні з доставкою рослин влітку через Нову Пошту, часто може бути так, що рослини приїдуть до Вас хоч і живими, але з втраченим товарним виглядом. Будьте готові до того, що іноді доводиться реанімувати рослини шляхом ретельного догляду і поливу після такого транспортування.

Вартість доставки. Важливо! Просимо враховувати, що вартість доставки посилок з рослинами Нова Пошта часто рахує не по фактичній вазі, а по об'ємній, і це виходить істотно дорожче. Тому попереджаємо, що доставка деколи виходить досить не дешевою, і ми за тарифи Нової Пошти відповідальності не несемо.

Зверніть увагу, що всі замовлення через Новою Пошту з доставкою "до дверей" відправляємо тільки з 100% передплатою.

Замовлення рослин по Україні надійно упаковуються перед відправкою, послуга упаковки рослин коштує 5% від їх вартості. 

Детальніше читайте в розділі - упаковка рослин.

При відправці товарів по Україні діє наступне загальне правило: малогабаритні товари по Україні відправляємо без передплати, *крупногабаритні - по передплаті.

Під *крупногабаритні розміри підпадають усі товари, що містять в собі хоча б 1 з показників:

 • вага товару перевищує 25 кг
 • висота товару перевищує - 80 см
 • довжина товару перевищує - 30 см
 • ширина товару перевищує 30 см

Наприклад: грунти (50-70л), ковані підставки, садові меблі та інші товари.

ВАЖЛИВО: посилки на складі Нової Пошти зберігаються не більше 5 днів після чого повертаються відправнику - забрати замовлення потрібно саме в цей термін.

logo_meest_express Служба доставки "Міст Експрес".
Особливість: Міст Експрес - один з кращих перевізників, доставляє товари в найкоротші терміни, за доступними цінами, є можливість замовити доставку "до дверей". Міст Експрес є гарною альтернативою Нової Пошти.
Термін доставки: 3-5 дня (рослини), 2-3 дня (товари).
Відправка рослин по Україні здійснюється тільки за передоплатою, також доступна можливість замовити товари з післяоплатою у відділенні служби доставки.
ВАЖЛИВО: комісія накладного платежу становить 1,5% від суми, але не менше 10 грн.

Служба доставки "Нова Пошта".
Особливість: Новою Поштою раціонально отримувати дрібні посилки, вартість доставки більш габаритних посилок у Нової Пошти досить дорого.
Термін доставки: 3-5 дня (рослини), 2-3 дні (товари).
Відправка рослин по Україні здійснюється тільки за передоплатою, товари можна замовити з післяоплатою у відділенні служби доставки.

ВАЖЛИВО: посилки на складі Нової Пошти зберігаються не більше 5 днів після чого повертаються відправнику - забрати замовлення потрібно саме в цей термін.

ny_logo

Служба доставки "Інтайм".
Особливість: Інтайм є гарною альтернативою Нової Пошти, доступна можливість отримувати товари з оплатою накладеним платежем.
Термін доставки: 3-7 дня (рослини), 3-5 дня (товари).
Відправка рослин по Україні здійснюється тільки за передоплатою, товари можна замовити з післяоплатою у відділенні служби доставки.

delivery

Служба доставки "Делівері".
Особливість: Делівері - один з найдешевших перевізників, дешево доставка габаритних замовлень, але немає можливості оплачувати накладеним платежем.
Термін доставки: 3-7 дня (рослини), 3-5 дня (товари).
Відправка всіх товарів і рослин по Україні через Делівері здійснюється з повною передоплатою, оскільки можливість накладеного платежу в "Делівері" відсутнє.

Транспорт на замовлення

Мінімальне замовлення з доставкою - від 3000 грн. Доставку по Україні також можна здійснити за допомогою вантажного транспорту на замовлення (вантажний автотранспорт від 1,5 до 20 тонн).
Вартість доставки в такому випадку обговорюється індивідуально і це залежить від об'єму замовлення та дальності доставки. Ми постараємося підібрати Вам транспорт за максимально розумні гроші. Термін доставки від моменту замовлення зазвичай складає 2-3 дні.

Відповідь на Ваші питання по доставці

 • Яким чином ви робите доставку?

Доставку по Києву та області здійснюємо курьером, якщо замовлення габаритне, то можливий варіант замовлення машини. Замовлення по Україні відправляємо Новою поштою, Міст Експресом, Інтаймом, Делівері.

 • У Вас безкоштовна доставка? Якщо ні, то яка її вартість?

Доставка може бути безкоштовною по Києву, якщо замовлення від 2500 грн і вагою до 200 кг, і по області, якщо замовлення від 4000 грн, вагою до 200 кг і до 50 км відстань - також доставляємо безкоштовно; якщо замовлення до 200 кг (по області) мінімальна вартість доставки 140 грн за подачу машини, а також додатково нараховується за тарифом 8 грн / км від садового центру в с. Мила. Всі інші замовлення (по Києву) до 30 кг - 140 грн, від 30 до 75 кг - 230 грн, від 75 кг до 100 кг - 300 грн, понад 100 кг - розраховується індивідуально. Якщо замовлення по Україні, то відправляємо Новою поштою, Інтайм, Делівері. Вартість перевезення по тарифам служби перевезення. Орієнтовну вартість можна розрахувати на сайті перевізника.

 • Яким чином ви доставляєте крупноміри по Україні?

Попутнім транспортом або службою перевезення (Нова Пошта, Міст Експрес, Інтайм, Делівері)

 • Скільки по часу триває доставка Новою поштою?

Орієнтовний термін доставки 2-5 робочих днів. Коли ми надішлемо Вашу посилку, Ви отримаєте номер декларації і зможете відслідковувати рух вантажа на сайті Нової пошти.

 • Якими службами доставки Ви користуєтеся?

Нова пошта,Міст Експрес, Інтайм, Делівері.

 • Як швидко я отримаю замовлення?

Замовлення збирається 1-3 дні і відправляється Вам, якщо Ви знаходитеся в Києві, чи на склад перевізника, якщо замовлення треба доставити по Україні. Замовлення по Україні доставляється 2-3 дні, з моменту відправлення на склад перевізника.

 • Чи буде доставка безкоштовною від моєї суми замовлення?

Безкоштовна доставка по Києву робиться при вартості замовлення від 1500 грн і вагою до 200 кг і по області, якщо замовлення від 3000 грн, вагою до  200 кг і до 50 км відстань.

 • Чи відправляєте Ви замовлення в Росію?

Ні, ми робимо доставку тільки по Україні.

 • Я здійснив оплату по замовленню № 12345. Коли я його отримаю? Я хочу сьогодні.

Протягом 2-х годин, після того, як Ви повідомили, що зробили оплату, ми перевіряємо її і збираємо Ваше замовлення протягом 2-5 робочих днів. Як і прописано у нас на сайті, нам необхідний час для того, щоб запакувати якісно замовлення та доставити його на відділення перевізника.

 • Чи доставляєте Ви замовлення в Крим?

Так, якщо у Вас працюють відділення перевізника.

 • Як я можу бути впевнений(а), що рослина під час доставки збереже свій належний вигляд і не буде пересушена?

Можете бути впевнені. Адже при оформленні замовлення ми враховуємо 5 % від вартості рослин для того, щоб їх якісно запакувати і щоб вони доїхали непошкодженими. Ми вже маємо досвід в данній сфері і навчилися гарно пакувати рослини за встановленою схемою.

 • Я хочу зробити замовлення крупномірів, які гарантії, що рослини не загинуть?

Звісно ми надаємо гарантії на якість рослин, які Ви купуєте у нас. По-перше, всі рослини вирощені на території України і тому вони адаптовані до наших умов (клімату). По-друге зараз оптимальний період для посадки, мінімальний ризик. Якщо Ви забезпечите належний догляд рослинам, що придбали в нас ймовірність того, що вони гарно приживуться і будуть Вам в радість близька до 100%.

 • Скільки буде коштувати пересилка Новою поштою чи Інтаймом крупномірів?

Пересилка крупномірів перевізниками на практиці виявилась не досить вдалою. По-перше, вартість перевезення може бути непередбачуваною (досить велика). По-друге, крупноміри можуть пошкодитись, оскільки іноді рослини є дуже важкими і габаритними. Найкращий варіант - це пошук попутної вантажівки. Так як одразу можна домовитись про вартість перевезення, рослину привезуть прямо до дому і вона буде неушкоджена, оскільки завантажуватимуть її безпосередньо в нашому садовому центрі, а розвантажать вже у Вас вдома.

 • Чому рослини упаковують в конусовидну упаковку? А не в коробку?

Іноді розміри самих рослин невеликі, але за рахунок їх висоти необхідно буде брати велику коробку, де залишиться багато вільного місця. Перевізник (наприклад, Нова пошта) змусить Вас заплатити за простір який зайняла Ваша посилка.

 • Чи доставляєте Ви замовлення день в день?

Можливо в окремих випадках. Якщо замовлення оформлено вранці і наш водій ще не поїхав по маршруту, є шанс, що Ваше замовлення Ви отримаєте вже сьогодні. Але ми, як правило, цього не практикуємо, бо потрібен час для того, щоб якісно спакувати замовлення і логістично правильно спланувати маршрут.