Гарантія на якість та приживлюваність рослин

84a48841d809c414371b85791ed723e6.jpg


Я, як директор садового центру Greensad, приділяю велику увагу якості наших рослин. Безсумнівно, питання гарантії завжди було актуальним серед садівників.

Незважаючи на те, що ми впевнені у високій якості своїх рослин, 90% яких вирощені в Україні і мають високу приживлюваність. Я розумію, що будь-яка рослина потребує особливого догляду і своєчасну боротьбу з шкідниками. І не завжди початківець-садівник може впоратися з цими завданнями.

Тому, у Вас є можливість отримати гарантію на рослини в разі:

1. Покупки послуги посадки рослин фахівцями нашого садового центру (так як, приживлюваність саджанців значною мірою залежить від правильної посадки). Всі наші клієнти, які купили у нас рослини разом з посадкою, мають право гарантії на рослини терміном на 12 місяців. 

2. Також, Ви можете придбати гарантійний талон на приживлюваність рослин, вартість якого 10% від вартості саджанця. Навіть якщо Ви досвідчений садівник і знаєте як правильно провести посадку, неможливо виключити вплив природних факторів, тому краще перестрахуватися.

Вибравши один з перерахованих варіантів отримання гарантії, Ви маєте повне моральне право прийти з загиблими рослинами до нас в садовий центр і я гарантую Вам заміну цих рослин на нові.

Садовий центр «Greensad» гарантує якість і відповідність сортів відповідно до заявленої інформації на всі рослини.

Олексій, директор садового центру "Greensad"